Časté otázky

Jaké projekty můžu najít na Writesquare.com?

Writesquare.com se zaměřuje zejména na poptávku z právní, překladatelské, copywriterské a z jiných textových profesí. Můžete zadávat poptávky například na projekty týkající se právních smluv, soudních překladů, webových překladů, komerčních nebo reklamních textů. Poptávat můžete i vámi vytvořené kategorie zakázek.

 

Na koho se můžu obrátit v případě dotazů nebo potíží?

Samozřejmostí je naše podpora pro veškeré uživatele a návštěvníky webu. K dispozici je vám tým Writesquare na e-mailové adrese info@writesquare.com nebo můžete využít naší telefonní linku na čísle +420 702 934 616.

 

Kdo může být registrovaným „odborníkem“?

Odborníkem je každý zaregistrovaný uživatel, který se věnuje konkrétní profesi. Writesquare.com je určený jak pro firmy, tak pro jednotlivce. Vše podstatné má každý odborník uvedeno v profilu.

 

Jak se můžu stát zadavatelem projektu?

Zadat projekt je bezplatné a nezávazné. Každý uživatel může vytvořit poptávku na projekt bez potřeby předchozí registrace. Stačí při vytváření zanechat e-mail, a my už se postaráme o zbytek. 

 

Jak se můžu stát odborníkem?

Stačí se jednoduše registrovat pomocí e-mailu nebo na facebook profilu a vyplnit si svůj profesní profil, díky kterému můžete vytvářet nabídky na projekty, které vás zaujmou.

 

Můžu být zadavatelem i odborníkem v jednom?

Ano, díky Writesquare.com můžete pracovat na zakázkách a zároveň získat odborníky na realizaci vašich projektů.

 

Jak mám postupovat, když nebudu spokojený s vypracovaným projektem?

V tomto případě máte samozřejmě nárok na reklamaci a vrácení vaši platby za zakázku, kterou vám garantuje Writesquare.com. Projekt je odborně posouzen a případně provedena reklamace. Reklamaci se snažíme provádět velmi důsledně, neboť si zakládáme na garanci a stoprocentní spokojenosti zadavatelů i realizátorů projektu.

 

Jakým způsobem si můžu na Writesquare.com vydělat?

Možnost výdělku má každý registrovaný odborník, který vytváří nabídky na poptávané projekty. Mezi odborníkem a zadavatelem je vždy před samotnou realizací zakázky dohodnuta cena, která náleží odborníkovi.

 

Jakým způsobem je Writesquare.com zpoplatněn?

Jak vytváření poptávek, tak nabídek na projekty je vždy zdarma. Poplatek vzniká pouze odborníkovi, který je zadavatelem vybrán na realizaci projektu a to 15 % z částky, kterou si obě strany před realizací dohodnou. Writesquare.com jako zprostředkovatel zaručuje oběma stranám zprostředkování zakázky, vyplacení částky a případnou reklamaci.